Autoelektrika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IZVESTUVANJE !!!

Ići dole

IZVESTUVANJE !!! Empty IZVESTUVANJE !!!

Počalji od avtoelektrika taj Uto Mar 15, 2011 5:26 pm

Пред се ЗДРАВО на сите !!

Една молба до вас ? Ние сме од македонија па отворивме македонски форум за автоелектрика бидејќи во македонија нема ваков форум па бараме помош од вас ако може да бидеме соработници !! Што можеме ние ке ви помогнеме вас што можете вие ке ни помогнете нас АДМИНЕ дај извести ме преку ПМ на нашиот форум дали се согласувате како ТИМ да соработуваме со ВАС ! Нашиот тим се согласува .

ЕВЕ ЛИНК ОД НАШИОТ ФОРУМ

http://avtoelektrika.macedonianforum.net/

АДМИНЕ СЕ НАДЕВАМ ДЕКА КЕ МЕ КОНТАКТИРАШ ПРЕКУ ПМ на нашиот форум ЈАС сум со ЈУЗЕРНАМЕ АДМИН на нашиот форум очекувам ПМ !!

ФАЛА ОДНАПРЕД !!

avtoelektrika
Novi Clanovi

Muški Broj poruka : 5
Location : veles
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

IZVESTUVANJE !!! Empty Re: IZVESTUVANJE !!!

Počalji od Admin taj Sre Mar 16, 2011 2:19 pm

Pomocicu sta mogu
Admin
Admin
Admin
Admin

Muški Broj poruka : 286
Godina : 35
Location : Stara Pazova
Datum upisa : 29.11.2007

https://autoelektrika.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

IZVESTUVANJE !!! Empty Re: IZVESTUVANJE !!!

Počalji od avtoelektrika taj Sre Mar 16, 2011 3:58 pm

HVALA PUNO BRATE Very Happy

avtoelektrika
Novi Clanovi

Muški Broj poruka : 5
Location : veles
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

IZVESTUVANJE !!! Empty Re: IZVESTUVANJE !!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu