Autoelektrika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ugradnja i punjenje većih baterija...

2 posters

Ići dole

Ugradnja i punjenje većih baterija... Empty Ugradnja i punjenje većih baterija...

Počalji od Marijo Vujica Uto Dec 13, 2011 11:06 am

Pozdrav svima i prvi put se javljam..nadam se pomoći..nisam mehaničar niti električar,ali radim u prodaji novih vozila pa sitno i znam...ima VW Jetu 1,6D, 85'god...sve original...zanima me mogučnost da u prtljažni prostor koji je dosta velik, stavim dvije velike baterije od 200Ah, a da u motoru promijenim alternator i ugradim jači npr.Iskra 150A te da korištenjem vozila od 2h sata dnevno što mi je uobičajeno dopunim i bateriju vozila od 55Ah i baterije u prtljažnom..pored tih baterija u prtljažnom koji bi trebao biti poseban strujni krug imam i inverter koji mi struju od 12v pretvara ponovo u izmjeničnu i to od 220V i njom se koristim dok sam na vikendici za tri štedne žarulje te kompjuter s DVD-om i TV-om...na vikendici mi je sve spojeno i samo viri kabel koji se uobičajeno uključi u vanjski agregat,ali ja bih htio da ga uključim u auto..probušit ću i dno auta da iz njega izvire utičnica..tako da vikendica ima struje kad je auto tamo i da ne koristim agregat više....nadam se da mislite da je to moguće??? i da znate što bih trebao na auto mjenjati i kako ga spremiti??? što činiti?? neznam,ali meni bi koristilo kad bi takav sistem funkcionirao..

Marijo Vujica
Novi Clanovi

Muški Broj poruka : 1
Location : Pula
Datum upisa : 13.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja i punjenje većih baterija... Empty Re: Ugradnja i punjenje većih baterija...

Počalji od Admin Pet Dec 16, 2011 12:08 pm

Sve je to izvodljivo,samo treba para i vremena da se uradi.
Admin
Admin
Admin
Admin

Muški Broj poruka : 286
Godina : 39
Location : Stara Pazova
Datum upisa : 29.11.2007

https://autoelektrika.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu