Autoelektrika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xenon svetla (za naknadnu ugradnju)

+11
Koperc
dragan.mne
Misko
Ricochet1
Mix Trion
belio25
Nforce
nelix
Yugoman 023
Skajnet
Admin
15 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Xenon svetla (za naknadnu ugradnju) - Page 2 Empty Re: Xenon svetla (za naknadnu ugradnju)

Počalji od Admin Sre Dec 22, 2010 4:00 pm

Pa imam ih ja...ali posebno kad kupujes balaste izadje te dosta skuplje...ceo set je oko 90 eura H7 ili H1...
Admin
Admin
Admin
Admin

Muški Broj poruka : 286
Godina : 39
Location : Stara Pazova
Datum upisa : 29.11.2007

https://autoelektrika.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Xenon svetla (za naknadnu ugradnju) - Page 2 Empty Re: Xenon svetla (za naknadnu ugradnju)

Počalji od Koperc Sre Avg 17, 2011 1:34 am

Imam Punta mk2 2002g... da li je moguce kod njega ugraditi xenon? i koliko bi to kostalo?

Koperc
Novi Clanovi

Muški Broj poruka : 1
Location : Zrenjanin
Datum upisa : 17.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Xenon svetla (za naknadnu ugradnju) - Page 2 Empty Re: Xenon svetla (za naknadnu ugradnju)

Počalji od Stefan Todorovic Uto Jan 03, 2012 3:45 pm

IMAM DAEWOO ESPERO 97 GOD. KORISTI H1 SIJALICE ALI ZA KRATKO I DUGO SVETLO SU ZASEBNE SIJALICE.... JEL BI MOGLA DA SE UGRADE XENON SVETLA I KOLIKO BI TO KOSTALO.... HVALA UNAPRED

Stefan Todorovic
Novi Clanovi

Muški Broj poruka : 1
Location : nis
Datum upisa : 03.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Xenon svetla (za naknadnu ugradnju) - Page 2 Empty Re: Xenon svetla (za naknadnu ugradnju)

Počalji od LaKy007 Ned Feb 12, 2012 4:05 am

Pozdrav za sve! Imam stojadina i svetla su relativno loša pa sam razmišljao da ugradim xenone... Saznao sam da bi me to izašlo oko 50€, a onda sam čuo neke priče gde ljudi ugrađuju clear glas farove i stavljalju osramove night breaker sijalice... Pa me interesuje je l' to valja čemu i je l' to neko radio??? Hvala unapred... Smile

LaKy007
Novi Clanovi

Muški Broj poruka : 1
Location : Srbija
Datum upisa : 12.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Xenon svetla (za naknadnu ugradnju) - Page 2 Empty Re: Xenon svetla (za naknadnu ugradnju)

Počalji od darko1502 Sre Feb 15, 2012 10:58 am

cao svima nov sam na koriscenju foruma uopste pa mi nemojte zamjerit!
Imam passata 2007g i ima obicne farove sa socivima , ugradio sam set xenona ali ih farovi upucuju u stranu tako da se sredina ispred haube bas slabo vidi, da li mozda neko zna kako to da rijesim?

darko1502
Novi Clanovi

Muški Broj poruka : 1
Location : kotor
Datum upisa : 15.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Xenon svetla (za naknadnu ugradnju) - Page 2 Empty Re: Xenon svetla (za naknadnu ugradnju)

Počalji od passat 2002 Ned Dec 15, 2013 6:23 am

Na passatu 5,5 postavio sam xenon h7 na kratka i duga svetla naravno i balaste posebno ali prilikom paljenja dugih svetala moram da cekam par sekundi da se ugreju.Imali neki uredjaj ili sema vezanja za dugo h7 kako bi uvek bilo spremno da se momentalno upali.pozzz

passat 2002
Novi Clanovi

Muški Broj poruka : 2
Godina : 51
Location : Raska
Datum upisa : 15.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Xenon svetla (za naknadnu ugradnju) - Page 2 Empty Re: Xenon svetla (za naknadnu ugradnju)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu