Autoelektrika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem sa spajanjem Bira radia na golf 2

Ići dole

Problem sa spajanjem Bira radia na golf 2 Empty Problem sa spajanjem Bira radia na golf 2

Počalji od alijabrate Uto Avg 27, 2013 3:40 pm

Ljudi treba mi pomoc, stari je donio neki bira radio koji ima samo onaj transmiter i citac za usb i SD karticu, eh sad imam problem sa spajanjem njegovim, iz njega idu 4 zice, crvena i crna su za napon tj. + i - i plava i zelena su za zvucnike, eh sad imam problem kako to da spojim, znaci spajam na golf 2, stario radio je bio spojen sa 2 dzeka, jedan su izlazi drugi su ulazi struje, eh na ovom drugom postoje 4 zice, deblje su crvena i smedja i dvije tanje bijelo-zuta i bijelo zelena, jel mi neko moze dat savjet kako to da pospajam. Ima upustvo znaci da se crvena spoji na + akumulatora, a crna da se spoji na -, a plava i zelena su + za zvucnike, a minus je takodjer ova crna koja se spaja na - akumulatora. Ehh sad ja sam to pokusavao spojit al ne ide, radio ne daje nikakve signale. Jel ima neko neku ideju?

alijabrate
Novi Clanovi

Muški Broj poruka : 1
Location : Gracanica
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu